З англійською мовою в життя


Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 229

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Архів записів

Друзі сайту


Вітаю Вас, Гість · RSS 22.11.2017, 23:17

ІНФОРМАЦІЯ

щодо  працевлаштування випускників 11-го класу,

пов’язане з іноземною мовою

Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів№3

2008р.  

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Навчальний заклад у якому планує навчатися

Факультет

Місце роботи

1.

Громенко Юлія Валерііївна

Київський педуніверситет  ім. Драгоманова

англійська мова

 

 

 

2.

Гулей Катерина Степанівна

Національний університет ім.. Драгоманова

англійська філологія

Перекладач

м.Київ

3.

Дитяткіна Анжела Василівна

Київський педуніверситет ім.. Драгоманова

англійська філологія

Швеція

4.

Макаренко Олена Вікторівна

Харківський педунуверситет ім.. Г. Сковороди

англійська філологія

Вчитель англ.. м.

с.Соснівка

5.

Пєстєрєва Леся Володимирівна

Сумський педуніверситет

філологія з викладанням предметів англ. м.

Вчитель англ.. м.

Липово-Долинський р-н.

6.

Сук Юлія Андріївна

Київський національний педуніверситет ім.. Драгоманова

англійська філологія

Перекладач

м.Київ

   7.

Бовт Людмила Сергіївна

Київський національний педуніверситет ім.. Драгоманова

англійська філологія

 

8.

Жванко Олена Анатоліївна

Київський національний педуніверситет ім.. Драгоманова

філологія з викладанням предметів англ. м.

 

9.

Малигіна Інна Ігорівнавна

Харкіївський національний університет ім. Г.Каразіна

англійська філологія

Перекладач

м.Харків

10.

Вовк Ольга Костянтинівна

Полтавський технічний університет ім.Кондратюка

міжнародні відносини

 

 
2009 р.

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Навчальний заклад у якому планує навчатися

Факультет

1.

Аксюк Георгій Станіславович

Київський  національний  університет

з викладанням предметів англ.. м.

2.

Аніщенко Олександр Валерійович

Київський національний університет

з викладанням предметів англ. м.

3.

Дига Яна Валеріївна

Харківський національно-економічний університет

з викладанням предметів англ. м.

4.

Кравценюк Оксана Олегівна

Полтавський технічний  університет ім.. Кондратюка

з викладанням предметів англ. м.

5.

Черевко Дмитро Миколайович

Харківський політехнічний університет

з викладанням предметів англ. м.

 
2010р.

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Навчальний заклад у якому планує навчатися

Факультет

1

2

3

4

1.

Білич  Тетяна Ігорівна

Харківський  державний  університет архітектури та будівництва

архітектура навколишнього середовища

з викладанням предметів англ.. м.

2.

Макаренко Юлія Сергіївна

Київський авіаційний універ-ситет

літальні апарати

з викладанням предметів англ. м.

3.

Мечетний Денис Вікторович

Харкївський аерокосмічний університет

літакобудування

з викладанням предметів англ. м.

4.

Строєнко Аліна Сергіївна

Київський міжнародний університет

 міжнародні відносини

5.

Бовт Руслан Сергійович

Київський технікум готельно-ресторанного бізнесу

готельний бізнес

з викладанням предметів англ. м.

6.

Козаченко Ігор Сергійович

Конотопський філіал Європейського університету

інформаційні системи

з викладанням предметів англ. м.

 
2011 р.

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Навчальний заклад у якому планує навчатися

Факультет

1.

Базавлук Ольга Костянтинівна

Київський національний лінгвістичний університет

іноземна філологія

2.

Окаянченко Ігор Олександрович

Києво-Могилянська академія

маркетинг

з викладанням предметів англ. м.

 

3.

Репецька Тетяна Олександрівна

Києво-Могилянська академія

соціологія

з викладанням предметів англ. м.

 

4.

Федоренко Діана Сергіївна

Сумський державний університет

іноземна філоло-гія та соціальні комунікації

5.

Яковчук Альона Юріївна

Київський національний педагог-гічний університет

іноземна філологія

 
2012 р.

Прізвище , ім’я, по-батькові випускника

Навчальний заклад

Факульткт

1

Боцула Карина Сергіївна

Полтавський кооперативний інститут

готельно-ресторанний бізнес

з викладанням предметів англ..м.

2.

Катькало Юлія Валеріївна

Київський національний економічний університет

Міжнародний туризм

з викладанням предметів англ..м.

3.

Нестеров Вадим Вадимович

Польща

 

4.

Пипа Юлія Олександрівна

Сумський національний аграрний  університет

Менеджмент

з викладанням предметів англ..м.

5.

Черненко Марія Сергіївна

Київський національний економічний університет

Міжнародна торгівля

з викладанням предметів англ..м.

 
2013 р.
 

Прізвище , ім’я випускника

Назва навчального закл.

Факультет

 

1.

Дашкевич Олег Олегович

ХНІРЕ

Комп’ютерні науки  

 з викладанням предметів англ.. м.

2.

Дорошенко Оксана Володимирівна

Польща

 

3

Липівець Вікторія Вікторівна

Сумський державний університет

Іноземна філологія та соціальні комунікації  

4.

Максименко Ігор  Олегович

Сумський державний університет

Економіки і менеджменту

з викладанням предметів англ.. м.

5

Мисюра Анастасія  Олександрівна

КПІ

Ііноземна філологія  

6

Неділько Марина Володимирівна

Сумський державний університет

Економіки і менеджменту

з викладанням предметів англ.. м.

7

Оксьом Євгеній  Сергійович

ХНІРЕ

Комп’ютерні науки

з викладанням предметів   англ.. м.

8

Сук Анна Андріївна

Київська Національна академія статистики,обліку та аудиту

Облік та аудит   

з викладанням предметів англ.. м.

9

Філоненко Аліна Михайлівна

Київський Національний лінгвістичний університет

Переклад, італійська  

10

Хоменко Владислав Іванович

Польща

 

11

Цимбал Владислав Володимирович

Полтавський університет економіки і торгівлі

Готельно-ресторанна справа     з викладанням предметів англ.. м.

12

Чайковський Владислав Костянтинович

Полтавський університет економіки і торгівлі

Готельно-ресторанна справа  

з викладанням предметів а.м.

 
 
 
 
Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz