Наші вчителі


Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 229

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Архів записів

Друзі сайту


Вітаю Вас, Гість · RSS 22.11.2017, 23:20

 

Директор школи

Сасько Анатолій Олександрович

 

 

Практичний психолог – Галась Наталія Богданівна;

Соціальний педагог – Коломієць Ольга Миколаївна;

Педагог-організатор – Филь Тамара Василівна;

 

Кафедра вчителів гуманітарного циклу:

Твердовська Людмила Михайлівна – вчитель української мови і літератури,

Король Ніна Василівна – вчитель української мови і літератури,

Подоляк Таїсія Михайлівна – вчитель української мови і літератури,

Малина Галина Іванівна – вчитель української мови і літератури,

Лукаш Наталія Василівна – вчитель української мови і літератури,

Дуван Ірина Анатоліївна – вчитель російської мови і світової літератури літератури,

Кулик Катерина Панасівна – вчитель історії,

Возниця Людмила Іванівна – вчитель історії і правознавства,

Суворова Вікторія Миколаївна – вчитель музики і художньої культури,

Горбенко Володимир Васильович – вчитель музики  і образотворчого мистецтва,

Манофа Тетяна Олегівна – керівник хореографічного гуртка;

Кафедра вчителів фізико-математичних дисциплін:

Кирченкова Ольга Миколаївна – вчитель математики та інформатики,

Палінкаш Ніна Іванівна – вчитель математики,

Сербін Наталія Миколаївна – вчитель математики,

Велічай Валентина Василівна – вчитель математики,

Попович Тетяна Олексіївна – вчитель фізики;

Кафедра вчителів природничого циклу:

Репецька Ірина Володимирівна – вчитель біології,

Кононенко Олена Герасимівна – вчитель географії і біології,

Гусак Віктор Іванович – вчитель географії,

Харченко Ніна Максимівна – вчитель хімії,

Ковалівська Інна Іванівна – вчитель трудового навчання,

Деревянко Віктор Борисович – вчитель трудового навчання,

Білоцерківець Микола Павлович – вчитель фізичної культури,

Білоцерківець Володимир Іванович – вчитель фізичної культури,

Коношевич Іван Іванович – вчитель предмета Захист Вітчизни;

Кафедра вчителів іноземної мови:

Данченко Світлана Анатоліївна – вчитель англійської мови,

Богомол Юлія Юріївна – вчитель англійської мови,

Онищенко Лариса Костянтинівна - вчитель англійської мови,

Чижевська Наталія Іванівна – вчитель англійської мови,

Лисак Марія Василівна – вчитель англійської та французької мов,

Ткачова Ольга Сергіївна – вчитель англійської мови,

Юхименко Юлія Михайлівна – вчитель англійської мови;

Кафедра вчителів початкових класів:

Дяченко Світлана Олексіївна – вчитель початкових класів,

Филь Людмила Іванівна – вчитель початкових класів,

Капустянська Світлана Іванівна – вчитель початкових класів,

Скрипка Валентина Андріївна – вчитель початкових класів,

Пустова Віра Іванівна – вчитель початкових класів,

Білоцерківець Лариса Сергіївна – вчитель початкових класів,

Лавріненко Тетяна Юріївна – вчитель початкових класів,

Калашник Валентина Іванівна – вчитель початкових класів,

Зінченко Ірина Миколаївна – вихователь групи продовженого дня,

Дерев'янко Ірина Іванівна – вихователь групи продовженого дня,

Мільгевська Тетяна Іллівна – вихователь групи продовженого дня,

 

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz