Програма "Інтелект"


Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 229

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Архів записів

Друзі сайту


Вітаю Вас, Гість · RSS 22.11.2017, 23:15

ВІТАЄМО

переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з математики:

Ріжка Антона  6-Б клас, ІІІ місце,

учитель Сербін Н.М.

з інформаційних технологій:

Цимбалістого Віталія, 10 клас, ІІ місце,

учитель Кирченкова О.М.

з історії:

Кравченко Елізу, 10 клас, ІІ місце,

 учитель Кулик К.П.

Розпутько Оксану, 11 клас, ІІІ місце,

 учитель, Кулик К.П.

Лукаша Володимира, 9-А клас, ІІІ місце,

учитель Кулик К.П.

Ковалівську Анастасію, 10 клас, ІІІ місце,

учитель Возниця Л.І.

з трудового навчання:

Білізну Оксану, 11 клас, ІІ місце,

учитель Ковалівська І.І.

Огризько Євгенію, 8-Б клас, ІІІ місце,

 учитель Ковалівська І.І.

Кокошвілі Анну, 11 клас, ІІІ місце,

учитель Ковалівська І.І.

з трудового навчання:

Бегмата Артема, 8-Б клас, І місце,

 учитель Деревянко В.Б.

Новожилова Сергія, 11 клас, ІІ місце,

учитель Деревянко В.Б.

Шуйського В’ячеслава, 10 клас, ІІІ місце,

учитель Деревянко В.Б.

Ковальова Віталія, 11 клас, ІІІ місце,

 учитель Деревянко В.Б.


З 17 по 21 жовтня в школі було проведено І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. В шкільному етапі олімпіад взяли участь 338 учнів 5 – 11 класів. Переможцями та призерами стали:

П/П

Предмет

Клас

Прізвище, ім’я учня

1.

 

 

 

 

Англійська мова

      

8

 

 

9

 

 

10

 

 

 

11

 

Конопленко Альона-1, Фенько Сергій-2, Донець Денис-2,  Чайковський Євген,                                                                                                             

Пащенко  Катерина -1, Козирко Альона,Тесля Єлизавета -2, Носенко Вадим-3

Дига   Анастасія-1, Кокошвілі  Анна, Сергієнко Владислава-2Синяговський Антон, Симітко Тетяна, Лиходід Ілона-3

 Кравченко  Еліза-1, Данченко  Ва-лентин-2,    Катеринич В’ячеслав-3      

2.

 

 

 

 

Біологія

7

8

 

9

 

10

 

11

 

Литвиненко Дмитро-1

Лісяна Анна-1, Мироненко Катерина-2, Кишкар Тамара -3 Тесля Єлизавета-1, Левіна Марія-2, Серба Марія-3

Синяговський Антон-2, Сергієнко Владислава-2, Дига Анастасія-3

 Балахніна Валентина-1, 

Розпутько Оксана-2

3.

Географія

 

8

 

9

 

10

 

Миронеко Катерина-1, Кишко Антон-2, Донець Денис, Фенько Сергій-3

 Козирко Альона -1, Фісенко Кари-на-2, Лукаш Володимир-3

 Кудряшова Діана-1, Синяговський Антон-2

4.

Історія

 

8

 

9

 

 

10

 

11

Кишко Антон-1,  Мироненко Катерина-2,

Лукаш Володимир-1,Серба Марія-2.

Козирко Альона-3

Дига Анастасія-1, Ковалівська Анастасія-2,

Кравченко Еліза-1, Кузьменко Анна-2, Розпутько Оксана-3, Ковальов Віталій-3

5.

ІКТ

 

8

 

9

10

 

11

 

Кишкар Тамара-1, Мироненко Катерина-2, Лазарєва Альона-3

Алтушин Єгор

Цимбалістий Віталій-1, Синняговський Антон-2

Балахніна Валентина-1, Ширінкіна Вікторія-2

6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Математика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

6

 7

 

 

8

 

9

 

10

 

11

Бондаренко Назар-1, Лазарєва Ольга-2, Вакуленко Олександра-3

Рішко Антон-1, Маркосян Настя-2

Кравченко Станіслав-1, Гайдабура Олександр-2, Малєєва Світлана, Литвиненко Дмитро-3

Кишкар Тамара-1, Бурчак Дмитро-2.

Донець Денис-3

Лобода Анастасія-1, Цимбалістий Павло-2, Лукаш Володимир-3

Дига Анастасія-1

Цимбалістий Віталій-2

Кузьменко Анна-1,Кравченко Еліза-2

7.

Правознавство

9

 

10

Серба Марія-1, Левіна Вікторія-2,

Козирко Альона -3

Сергієнко Владислава-1, Кокошвілі Анна-2, Окаянченко Ізабелла-3

8.

Трудове навчання

( дівчата)

 

 

 

Технології

 

8

 

9

 

10

 

11

Мироненко Катерина-1. Кишкар Тамара-2, Огризько Євгенія-3

Кутова Вікторія-1, Явтушенко Вікторія-2, Сапун Поліна-3

Дига Анастасія-1. Кокошвілі Анна, Симітко Тетяна-2

Білізна Оксана -1, Ширінкіна Вікторія-2, Розпутько Оксана-3

9. 

Трудове навчання

( хлопці )

 

 

 

Технологій

8

 

9

10

11

 

Подсадний Віктор-1, Болдарев Андрій-3, Бегмет  Артем-2

Лукаш Володимир-2

Шуйський Вячеслав-1

Ковальов Віталій-1, НовожиловСер-гій-2

10.

Українська мова

і література

 

6

 

 

7

 

 

8

 

 

9

 

10

 

 

11

Шуйська Даяна-1, Рішко Антон, Харченко Єлизавета-2, Філонич Вікиорія, Перепадя Альона-3

Гайдабура Олександр –2, Удови-ченко Анастасія- І2, Кравченко Станіслав – 3

Конопленко Альона –1, Бурчак Дмитро,  Кишкар Тамара- 2, Ми-роненко Катерина, Кишко Антон  - ІІІ

Козирко Альона – І,Серба Марія -2 Фісенко Карина -3

Сергієнко Владислава -1, Ковалівська Анастасія -2,Окаянченко Ізабелла, Кокошвілі Анна - 3

Кравченко Еліза – 1,  Розпутько Оксана, Кузьменко Анна-2

11.

Фізика

 

7

 

8

 

9

10

 

Литвиненко Дмитро-1, Камінськтй Денис -2, Окаянченко Давід-3

Бурчак Дмитро-1, Фенько Сергій-2,

Кишкар Тамара-3

Левіна Вікторія-3

Синяговський Антон -1, Цимбалістий Віталій-2

14.

 

 

Хімія

 

 

 

7

 

8

9

10

Литвиненко Дмитро-1, Камінський Денис-2, Кравченко Станіслав-3

Кишкар Тамара-1,

Кутова Вікторія

Синяговський Антон

 

 

Обдаровані діти

Обдаровані діти – дуже цінна, але досить тендітна частина нашого суспільства. Тому розвиток і виховання обдарованих дітей – один з провідних напрямків роботи школи.

У рамках реалізації програми роботи з обдарованими дітьми заплановано здійснення таких заходів:

¨      організація вивчення спецметодик виявлення, розвитку та підтримки обдарованих і здібних дітей;

¨      поповнення банку даних про обдарованих та здібних дітей;

¨      розширення мережі гуртків, факультативів;

¨      удосконалення форм і методів проведення шкільних заходів у позаурочний та позанавчальний час;

¨      залучення обдарованих та здібних дітей до участі у конкурсах, змаганнях, предметних тижнів, предметних олімпіад з базових дисциплін;

          -   організація оздоровлення обдарованих та здібних дітей.

Шкільний захист науково-дослідницьких робіт МАН

 

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz